Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

Turnaj jednotlivců s možností tréninku s Adámem

Další turnaj se uskutečnil v sobotu 3.11. od 17 hodin ve  squash centru Strahov. Nebyli jsme si jisti, zda je moudré udělat turnaj hned den po párty plese VAŠÍ LIGY, ale i přes únavu a kocovinu některých hráčů (i pořadatelů) se nakonec dostavili všichni přihlášení a turnaje se zúčastnilo 18 hráčů.

První půl hodinu si tak zhruba polovina účastníků vyzkoušeli základní tréninkové údery s Adámem na kurtu a rozehráli se tak na turnajové zápasy.

Turnaj začal rozlosováním hráčů do šesti skupinek po třech, kdy si zahráli každý s každým na dva vítězné sety. Všichni měli stejná pravidla, nikoho jsme nenasazovali, pouze Adámo se všemi od začátku prohrával 9:0.

Po odehrání těchto zápasů jsme všechny hráče seřadili postupně podle vítězství ve skupince. Nejdůležitější byl počet vítězství, počet setů a body.

Podle těchto výsledků jsme hráče rozřadili do pavouka, a aby si zahráli všichni, udělali jsme i předkola před každým novým kolem. Hrálo e na tři vítězné sety, tudíž každý si zahrál až do úplného vyčerpání.

Finále bylo tentokrát ženské, Karolína Uhrinová vesrus Tereza Grigarová. Karol Terce nenechala ani set a vybojovala si tak nádherné první místo.

Kdo si půjde s  Karolínou zatrénovat?

Adámo skoro všecno prohrál, tudíž náskok 9:0 na něj stačí! :)

Celkové výsledky turnaje

  1. Karolína Urinová
  2. Tereza Grigarová
  3. Pavel Beneš
  4. Petr Vosátka
  5. Míra Zmeškal
  6. Kuba Závora
  7. Petr Velička
  8. Erik Fiala
  9. Jan Sigmund
  10. Láďa Pivec
  11. Eliška Radinová
  12. Andrea Volfová
  13. Dan Vyskočil
  14. Markéta Mikulková
  15. Ivana Tomášková
  16. Ota Holínka
  17. Adam Kilián
  18. Vojtěch Zehnálek

Vysledky skupinky 3.11.2012

Vysledky Pavouk 3.11.

A nebo je můžete stáhnou zde: výsledky skupinek i pavouka.