Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

Štafetový sprint ve squashi 16. – 17.11.2012 výsledky

Co se dělo? 

Noční squashové klání proběhlo v útrobách Strahovského stadionu v noci z 16. do 17. listopadu. Turnaj se uskutečnil na žádost zklamaných hráčů, jimž VAŠELIGA zrušila oblíbený noční Maraton z důvodu málo přihlášených hráčů.

Na začátku turnaje byli určeni dva kapitáni Petr Veselý a Adam Kilián, kteří si vybírali svoje spoluhráče pro noční boje.

Před zahájením každý účastník dostal sklenku bohemky jako welcome drink do turnaje, testovací balíček Fit a Sexy koření od našeho sponzora www.royalwood-kvetiny.cz.

Během turnaje byla možnost testovat rakety Oliver a konzultovat jejich výběr s dealerem Oliveru Petrem Veselým.

Jaký systém jsme zvolili? 

Systém hry byl nastaven tak, že každý hráč z jednoho týmu hrál proti každému hráči z druhého týmu. Nehrálo se klasicky na sety, jak je u squashe zvykem, ale na čas. Každý zápas trval přesně 10 minut, během kterých každý chtěl nasbírat co nejvíc kladných bodů pro svůj tým. Po 10ti minutách se spočítal bodový rozdíl, který se zapsal do tabulky. Hrály se dvě kola, tudíž při účasti 12ti hráčů strávil každý 120 minut intenzivního hraní na kurtu. Ono hrát jeden zápas 10 minut, udržet plnou koncentraci a snažit se přinést týmu co nejméně záporných bodů za každé situace, není vůbec nic jednoduchého. Zvlášť když hrajete celou noc.

Po odehrání celého prvního kola následovala 10ti minutová přestávka pro všechny, otevřela se oslavně další bohohemka a pilo se. Odvážlivci začali míchat zelenou a vodku.

V druhém kole byly výsledky zápasů velice podobné, někdy i úplně stejné. Jen na Honzovi Kučerovi se podepsalo množství alkoholu, a tím se postaral o super představení na kurtech i mimo něj.

Po ukončení zápasů v 6:00 proběhlo vyhlášení vítězného týmu a byli oceněni i nejlepší jednotlivci v jednotlivých týmech.

Na závěr následovala dvouhodinová relaxační procedura v sauně a wirpoolce.

Vysvětlení výsledků

Výsledky zápasů v tabulce jsou vždy ve prospěch prvního týmu PEPSI. Jestliže hráč týmu PEPSI vyhrál psalo se kladné skóre, jestliže vyhrál hráč týmu OLIVER  psalo se záporní skóre do kolonky zápasů. Vyhrál tým PEPSI o 248 míčů.

FOTO GALERIE  ZDE