Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

Vánoční týmový turnaj 21.12.2012

Tři dny před Štědrým dnem zažily Haštalské kurty vánoce. Stromeček, dárky, cukroví, koledy…a hlavně dvacet pět soutěživých squashistů, kteří se zde přišli vybít, ukázat, co v nich je, a nasát vánoční atmosféru.

Jelikož turnaj byl týmový a dvacet pět se nedá rozdělit jinak než na pět po pěti, systém byl jasný. Podle úrovně hráču bylo zvoleno pět kapitánů, kteří k sobě postupně vybírali další spoluhráče. Nasazení byli i hráči na pozici 2 a do pozice 3 – 5 si týmy zvolily samy, jak se nasadí. A poté si již každá skupinka vzala jeden kurt, tedy jedničky hráliy s jedničkama, dvojky s dvojkama atd. a utkal se zde každý s každým na 3 vítězné sety. Podle stavu (3:0 = 10 bodů, 3:1 = 8 bodů, 3:2 = 6 bodů, 2:3 = 4 body, 1:3 = 2 body) byly hráči přiděleny body za každý zápas. Některá utkání byla velice vyrovnaná, pětisetových  zápasů nebylo málo. Všechna utkání byla odehrána přibližně za čtyři hodiny (18:00 – 22:00) a poté čekal na hráče horký svařák, vyhlášení vítězů a rozdání dárečků.

Po sečtení bodů všech hráčů v týmu jsme připočetli plusové body za cukroví či vánoční kostým a výsledky (až na poslední tým s vedením organizátorů) byly velice vyrovnané.  Na prvním místě s počtem 142 se umístil tým A ve složení: Ondra Mazanec, Standa Popelka, Přéma Čech, Eliška Radinová a Marek Holub.

Podrobné výsledkyv tabulce.

Vítězný tým bouchnul šampáňo a každý účastník si našel dárek pod stromečkem.

Turnaj následovala velkolepá vánoční párty v nedalekém non-stopu, kde se zpočátku sešlo přibližně dvacet lidí a někteří jedinci pokračovali zdárně až do šesté hodiny ranní.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na Vás  na dalším turnaji, který se bude konat 8.2. od 20:00 opět na Haštali.

Fotogalerie zde.