Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

organizační tým

Tereza Grigarová

Tereza Grigarová

Je mi 27 let a jsem studentkou Vysoké školy ekonomické, navazujícího magisterského studia oboru finance, a zároveň pracuji ve firmě International Study Programs. Jsem společně se svými čtyřmi kamarády zakládající členkou PRAGUE UNITED. K založení této organizace mě vedla zejména moje sportovní vášeň a chuť umožnit aktivním lidem zapojit se do společných sportovních aktivit. Na první místo ze všech sportů u mě patří jednoznačně squash, kterému se věnuji již řadu let a jsem aktivních hráčkou první ligy žen a mám za mnoho úspěchů na nejrůznějších turnajích. K dobrých squashovým výsledkům samozřejmě patří pracovat na své kondičce, kterou se snažím udržovat pravidelným běháním, jízdou na kole a na in-linech, posilováním a jógou. Miluji veškeré extrémní sporty, velice ráda cestuji a poznávám cizí kulturu. Mluvím anglicky a španělsky a mám základy francouzštiny. V SK Prague United pro Vás budu především organizovat squashové turnaje a ničit Vás na kondičních trénincích. A jelikož jsem společenský člověk,mám ráda zábavu a ráda poznávám nové lidi, tak mě určitě potkáte po každém turnaji na afterparty:)

kilian

Adam Kilián

Je mi 27 let , už od mala se věnuji aktivně sportům. Mezi první sporty co jsem aktivně dělal bylo judo, časem převládl squash a na judo už nebyl čas. Se squashem jsem zažil plno srandy a procestoval část Evropy. Svůj volný čas věnuji fotografování, aktivnímu cestování a poznávání nových zajímavých lídí a přátel v reálném životě :) Jsem zakládajícím členem PRAGUE UNITED. Mým důvodem založit tuto organizaci, bylo zlepšit kvalitu a osvětu squashe mezi aktivními lidmi. Jsem studentem ČVUT fakulty stavební v Praze. Squashi se věnuji pravidelně od roku 1996 Aktivně jsem se zúčastnil kempů pod vedením zahraničních trenérů Australan Shaun Moxham(trenér Davida Palmera) , Angličan John Milton (trenér juniorské reprezentace) a Kanaďan Mike Way (trenér Jonathona Powera). Od roku 2004 trénuji pod vedením Davida Tománka. Nejlepší umístění na žebříčku ČASQ 11.místo únor 2012 2.místo na MR juniorů do 13.let, 1. místo na MR družstev do 19let, Akademické mistrovství ČR : 4.místo 2012, 5.místo 2008, 2010, 2011, Hráč Extraligy od roku 2004, nyní SQUASH STRAHOV„C“ Jako bonus uvádím můj obdiv, který patří hasičům a moje od dětství vytoužené povolání.

manakova

Zuzana Maňáková

Jmenuji se Zuzka a na otázku věku vám odpovím až při vzájemném setkání :) Na rozdíl od kolegů nejsem zakládajícím členem Prague United, ale díky Petrovi už součástí celého týmu. Mám vystudovanou VOŠ Palestra a Masarykovu univerzitu. Vše v oborech sportů – management, regenerace, výživa a v současné době i kondiční trénink. Budeme se tak setkávat při různých příležitostech, jako např. kondiční trénink, běhání, taping, masáže, ale hlavně při těch důležitějších – posilování beercepsu :) Squash je po tanci, atletice, jezdectví a korfbalu dalším odvětvím, kterému jsem se začala pořádně věnovat, a postupně se dostává na přední příčky. A proč právě Prague United? Protože chci být součástí týmu, co si klade za cíl přesvědčit lidstvo o tom, že aktivní sport je mnohem lepší než jen ten pasivní. Sportu zdar!

svoboda

Filip Svoboda

Jmenuji se Filip Svoboda, hraju squash a rád běhám. Mám rád češtinu bez chyb, sekanou bez chleba a filmy bez dabingu. Nemám rád tři ze sedmi trpaslíků, hopsinkovou šťávu a když člověk jede na lyžích a píchne přitom duši. Mám za to, že fyzická příprava je pro všechny sporty důležitá stejně, jako pilování techniky (šachy nevyjímaje). Proto veškeré sportovní aktivity podřizuji squashové přípravě, snad jen s výjimkou běhu - ten jsem si později oblíbil, ačkoliv jsem s ním začal také kvůli squashi. Dokončil jsem dva marathony, pár půl marathonů a několik desítek (vesměs Gambáčů). Experimentuji s běháním na boso a rád si představuji, jaké by to bylo uběhnout tak alespoň devět set metrů. Když trénuji s kamarády, baví mě běhat schody - jindy ne. Jako spousta lidí válčím s jídlem, jím rád - zejména čokoládu, Margotky a perník - a to vím, že bych měl jíst jen bílky, kuřecí maso a pít proteiňáky. Je to sice trošku vidět, ale je mi to trošku fuk. Hlavní moje rada je nepodceňovat strečink. Proto se nutím cvičit pravidelně jógu a po každé aktivitě se pečlivě protahuji. Mým cílem je protáhnout se natolik, abych udělal provaz. Už se blížím. Akce se mnoubudou zejména obsahovat (často venkovní) tréninky - na rychlost i výdrž - a strečinky. Pro popisování vlastní osoby nemám rád ichformu.

 

vosatka

Petr Vosátka

Je mi 29 let, závodně jsem hrával floorbal, hokejbal a tenis, vystudoval jsem informační a řídící techniku na ČZU a jsem zakládajícím členem PRAGUE UNITED. Se squashem mám tříleté trenérské zkušenosti – trénování ligového týmu, jsem držitelem licence IV. trenérské třídy, absolvent trenérského kurzu pod vedením Dominika Šáchy, hráč třetí ligy ČASQ. Squashové kempy s Mgr. Michalem Přikrylem, Lukášem Kratochvílem, Mgr. Dominikem Šáchou, Janem Rollem DiS. a mnoha dalšími. Trénuji jak úplné začátečníky, tak mírně či středně pokročilé hráče všech věkových kategorií. Několikanásobný účastník akademických mistrovství republiky ve squashi, vítěz Oliver squashové TOUR 2012. Mezi mé koníčky patří sport, hudba, přátelé, technika a spousta dalších věcí. Chci, abyste se squashem a sporty či pohybovými aktivitami bavili stejně jako já.