Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

co děláme


Přijďte si s náma zasportovat! Připravujeme pro Vás tréninky, turnaje, zápasy…Akce organizujeme formou pravidelných i nárazových tréninků a turnajů. Účastnit se mohou všichni aktivní lidé, bez ohledu na věk a současnou formu.

Většina sportovních aktivit se bude konat ve sportovním centru Haštal na Starém Městě.

Podrobnosti o jednotlivých aktivitách si přečtěte níže. Rozpis konkrétních akcí a možnost rezervace naleznete zde.

Squash
Tréninky

Nejdynamičtější, nejrychlejší a nejzábavnější sport pro každého. Tréninky probíhají ve skupinách 2-3 hráčů na kurtu s trenérem, který se jim celou dobu plně věnuje. Důraz je kladen na individuální přístup. Podle Vašich zkušeností  se můžete přihlásit do začátečníků nebo do pokročilých. Tréninky jsou vypisovány v pravidelných časech i v mimořádných termínech.  Konají se ve dvou squashových centrech a to na Strahově a na Haštali pod vedením zkušených trenérů s dlouholetou praxí a herní zkušeností.

Kondiční kruhový trénink

Dynamičnost ,výbušnost, rychlost a vytrvalost jsou nejdůležitější prvky pro dosažení kvalitního sportovního výkonu.  Trénink probíhá přímo na squashovém kurtu ve skupince od 3 do 8 členů pod vedením zkušeného trenéra. Samotná lekce začíná důkladným zahřátím a protažení důležitých svalových skupin vašeho těla. Následuje intenzivní program, ve kterém se střídají prvky zaměřené na rychlost a dynamičnost s posilovacími prvky konané formou kruhového tréninku ke zvýšení fyzické síly. Posleních 15 minut je věnováno posílení břišních svalů, zklidnění organismu a závěrečnému protažení.

Tento trénink je vysoce doporučován profesionálními squashovými hráči, jelikož je nezbytným doplněním ke squashovým tréninkům zaměřených zejména na techniku a systém hry.

Turnaje

Nelze pořád jen trénovat a trénovat. Přijďte si na turnaj změřit své síly a otestovat nabyté dovednosti s ostatními hráči. Kromě klasických turnajů jednotlivců pořádáme i turnaje dvojic a týmů, při nichž si můžete navzájem z plných plic fandit. Variabilita systémů turnaje je vysoká a pokaždé se můžete těšit na něco originálního. Probíhat budou hlavně ve sportovním centru Haštal, které je díky své poloze výborně dostupné z každého okraje Prahy a okolí. Navíc sousedí s příjemnou hospůdkou, která nabízí možnost posilnit se po turnaji výbornou českou kuchyní, doplnit potřebné tekutiny a více se poznat se svými soupeři.

Turnaje budou nejčastěji probíhat ve večerních pátečních hodinách či o víkendu. V případě zájmu lze uspořádat i speciální klání během týdne.

Společné zápasy

Máte chuť si jít zahrát a nemáte zrovna s kým? Pevné rezervace na Haštalských kurtech Vám tento problém vyřeší.  Podívejte se na náš rozvrh a přijďte si zahrát s někým, kdo je na tom stejně jako vy!

Kempy

Den plného squashe. Pořádáme jednodenní i vícedenní kempy zaměřené na intenzivní trénování a zdokonalení se v technice, fyzičce a taktice.  Důraz klademe na individuální přístup k hráčům.

Badminton

Na Haštalských squashových kurtech je možnost si zahrát badminton v rekreační podobě pro začátečníky i pokročilé.  Přijďte si zahrát s neznámými soupeři a změřit své síly.   Přijďte ukázat své dovednosti s neznámými soupeři a změřit si své síly.  V budoucnu na Vás čekají turnaje a později i tréninky s profesionálními trenéry.

Běh

Pro zlepšení fyzické zdatnosti a vytrvalosti ideální. I běžecký trénink je taktéž veden zkušeným trenérem.  Trasa povede na blízký park Letná, kde se bude konat hlavní část tréninku. Osnova každé lekce se skládá ze začátečního strečinku, běžecké abecedy, kondičního běhání dle úrovně účastníků (začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí), závěrečný strečink a běh k Haštali. Čekat na nás bude občerstvení a možnost využiti zázemí.

Strečink

Zanedbaná část tréninku zanechává na těle největší šrámy. Proto se na tuto oblast zaměří speciální trénink s grandiozní trenérkou.

Cílem této lekce je  rovnováha mezi svalovými skupinami, u nichž některé musíme posílit a jiné protáhnout tak, aby náš pohybový systém fungoval správně. Využití různých technik cvičení, jako protahování, pilates a jógy učiní vaše svaly pevné a pružné.

Ostatní

Těšit se můžete na spoustu dalších aktivit.  Připravujeme turnaj v trojboji (squash, badminton, ping pong),  cyklotripy, amatérský triatlon, zimní i letní sportovní kempy a mnoho dalšího…

A nejen sport, ale i relax a zábava musí být. A k tomu, kromě alkoholu, patří společenské hry, jako například poker, bang a další.
To vše si s námi můžete užít!