Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On LinkedinVisit Us On Youtube
SK Prague United

Vysvětlení Prague United ve zkratce aneb, co mají společného baculky a sportovci?

Článků o tom jak nebo proč cvičit jsou snad stovky – teď už jen zbývá začít se hýbat. A pokud už se hýbete a chcete se jen udržovat nebo dokonce přidat na kondici, jak pokračovat efektivně? Ať už jste z kteréhokoliv soudku (nebo sudu), klíčem je motivace. Zprvu hned zapomeňte na hlouposti jako “hubnu do plavek” nebo “chci svaly, abych se líbil holkám” – jednak to málokdy funguje (a obvykle jen na krátkou dobu) a jednak v momentě, kdy s panem Božským/Angelinou Jolie začnete chodit, půjdou kila zase nahoru/svaly dolů. Prostě je to cvičení trošku o něčem jiným.

Ve skupině, ve skupině

Překonat se sám a naučit se pravidelně cvičit nebo trénovat může být opruz, ověřenou skutečností je fakt, že ve skupině se prostě cvičí líp. Vzájemně se podporovat, ale i se špičkovat dokáže člověka nabudit, nota bene v přátelském kolektivu, kde nikdo není vrcholový atlet, je mnohem jednodušší zbavit se případného ostychu v začátcích.

Právě takové zázemí nabízíme v Prague United. Skupinky lidí různých fyzických úrovní, známých i neznámých (a postupně se seznamujících) spolu cvičí – jen tak a nebo s nějakým cílem, jak kdo chce.

Cesty a cíle

Bez ohledu na to, jestli jsi začátečník nebo pokročilý, pravidelný sportovec toužící po lepší fyzičce nebo holka, která má strach z (podle ní) přebytečných kil a chce s nimi nějak začít válčit, v Prague United jsme tu pro tebe. Cvičení a tréninky jsou bohaté jak kvantitativně (je jich spousta a v různé časy), tak kvalitativně (cvičení se pro každého přizpůsobuje přímo na místě a podle síly skupiny i jejích členů), takže není proč se bát, že právě ty bys na Prague United nestačila nebo že bychom naopak my nestačili tobě.

A co tedy ve zkratce mají baculky a sportovci společného? No přece tu příležitost, kterou jim v Prague United nabízíme!